Movies
Ratings
184
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0