Series
Ratings
370
Love StoryRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- HonourRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
All Her FaultRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0