Movies
Ratings
300
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 0.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 1.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 1.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 0.5
The Divine WeaponRated ★ 1.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0