Series
Ratings
40
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
After School: Lucky or Not Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0