Series
Ratings
16
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0