Series
Ratings
25
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- iCarlyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0- Good Luck Charlie Season 2Rated ★ 4.0
- Good Luck Charlie Season 1Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0