Series
Ratings
114
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 5.0- Being Human Season 3Rated ★ 5.0
Being Human Season 2Rated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0