Series
Ratings
141
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5