Series
Ratings
22
Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Miss BackRated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0