Series
Ratings
86
Battle of FatesRated ★ 3.5
Reality Check: Inside America's Next Top ModelRated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Only Murders in the Building Season 4Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0