Movies
Ratings
301
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
A Little ChaosRated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5