Series
Ratings
44
Hunter X HunterRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0- Transporter: The SeriesRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0