Movies
Ratings
572
Project Hail MaryRated ★ 4.0- HumintRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0