Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
GiftedRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
FirefightersRated ★ 4.0