Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Elite Season 7Rated ★ 0.5- Elite Season 6Rated ★ 0.5
Elite Season 5Rated ★ 1.0
EliteRated ★ 1.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 5.0
EliteRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 2.5