Series
Ratings
68
The BequeathedRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0