Movies
Ratings
1131
The People UpstairsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0