Titles you rated
SiratRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 0.5
KOKUHORated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 1.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5