Movies
Ratings
349
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Holy MountainRated ★ 4.5
GummoRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Afternoon ClassRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0