Movies
Ratings
194
DriveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5