Series
Ratings
77- 천하제빵Rated ★ 0.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 2.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5