Series
Ratings
42
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0