Movies
Ratings
1427- App the HorrorRated ★ 1.5
- Whispering WaterRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
KnuckleballRated ★ 2.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.0
OddityRated ★ 2.5
HomecamRated ★ 2.5
DollhouseRated ★ 2.0
V/H/S/BeyondRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.0
HimRated ★ 2.0
V/H/S/HalloweenRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 3.5
The Nature ManRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5