Series
Ratings
305
WomanRated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 1.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The StudioRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
The WitchRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 1.5
The Art of NegotiationRated ★ 0.5
Gannibal Season 2Rated ★ 1.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
The Devil's Hour Season 1Rated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
SuitsRated ★ 1.0