Series
Ratings
51
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Three KingdomsRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0- The CravingsRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 2.5
JinRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Burn NoticeRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0