Movies
Ratings
86
HuntRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
AmbushRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 1.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
RioRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 2.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5