Titles you rated
The Queen of CrimeRated ★ 2.5
Land of HappinessRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 2.0
Concrete MarketRated ★ 1.5
InnocenceRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The Sea BeastRated ★ 2.5
Until DawnRated ★ 1.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
Hit ManRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0