Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
NovocaineRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0