Titles you rated
Pursuit of JadeRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.0
Call of the Night Season 2Rated ★ 3.0
Tojima Tanzaburo Wants to Be a Masked RiderRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.0
Jack-of-All-Trades, Party of NoneRated ★ 2.0
Fated HeartsRated ★ 2.5
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Love Is SweetRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Ice WorldRated ★ 3.0
Love in the CloudsRated ★ 3.0- Three KingdomsRated ★ 5.0