Series
Ratings
146- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Human From TodayRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- 내 새끼의 연애Rated ★ 3.0
The Best ThingRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
The First FrostRated ★ 2.5- BOYS PLANET Season 2Rated ★ 3.5
Love, Take TwoRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.5
Law and The CityRated ★ 1.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 1.0