Movies
Ratings
705
The HuntRated ★ 3.5
The ConformistRated ★ 4.0
RageRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 2.5
Michael ClaytonRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
The AccusedRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 3.5
The HumblingRated ★ 2.5
Two ProsecutorsRated ★ 4.5
The SonRated ★ 4.0
The ChildRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 4.5
American Traitor: The Trial of Axis SallyRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
ManglehornRated ★ 2.5
The RecruitRated ★ 3.0