Titles you rated
Wind BreakerRated ★ 3.5
Welcome to Demon-School, Iruma-kunRated ★ 3.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
As Miss Beelzebub LikesRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
School BabysittersRated ★ 3.0