Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0