Movies
Ratings
262
OldboyRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
RoundersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 2.5