Series
Ratings
16
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0