Series
Ratings
285- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.0- Pro BonoRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Olaf PresentsRated ★ 3.0- Uchi no SanshimaiRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
2021 DIMF Musical StarRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 0.5