Titles you rated
My MisterRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Heroes RebornRated ★ 1.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0