Movies
Ratings
84
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
FerrariRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5