Series
Ratings
16
The Art of SarahRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5