Titles you rated
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0