Series
Ratings
134- Margot vs LilyRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.5
JejoongwonRated ★ 3.0- The LandRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 1.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
The Joseon GunmanRated ★ 2.0