Series
Ratings
16
Boardwalk EmpireRated ★ 5.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 2.5
Futurama Season 1Rated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- DopesickRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SeinfeldRated ★ 3.5
Black BooksRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The IT CrowdRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0