Movies
Ratings
100
Under the RainbowRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
Innocent StepsRated ★ 1.5