Movies
Ratings
72
The Parent TrapRated ★ 4.5
PietaRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Final DestinationRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
MossRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0