Series
Ratings
140
BridgertonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5