Movies
Ratings
149
HappyendRated ★ 2.5
10DanceRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0- You Make Me A DanceRated ★ 0.5
My Happy MarriageRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Gone WednesdayRated ★ 3.0
DaredevilRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
Popeye the SailorRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0