Series
Ratings
124- Lee Sora's ProposeRated ★ 4.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 2.0- 특집 썰전Rated ★ 3.0
The IdolRated ★ 1.0- 그녀가 죽였다Rated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- It's Okay to Be Sensitive Season 2Rated ★ 2.5
It's Okay To Be Sensitive Season 1Rated ★ 2.5- TV Tale (Reboot)Rated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- 커플팰리스Rated ★ 2.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
School 2017Rated ★ 2.0
Save MeRated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5