Movies
Ratings
472
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 3.0
PolarRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5