Series
Ratings
16
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.5