Movies
Ratings
973
Casanova Last LoveRated ★ 3.0
Love StoryRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 3.5
This Is 40Rated ★ 3.5
Lady JRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 3.5
The Last Thing He WantedRated ★ 1.5
SerenityRated ★ 2.0
War RoomRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
A Fortunate ManRated ★ 5.0
The Remains of the DayRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
MinionsRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 2.0